SENIOR TECHNICKÝ NÁKUPČÍ s NJ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Pro úspěšně zavedenou strojírenskou firmu hledáme posilu do nákupního týmu, která má zkušenosti z obdobné pozice a ovládá německý jazyk! SENIOR TECHNICKÝ NÁKUPČÍ s NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • strategický nákup odlitků
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • cenové vyjednávání s dodavateli a uzavírání smluv
  • hodnocení dodavatelů
  • provádění dodavatelských auditů
  • komunikace s německou centrálou

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ (technického směru výhodou)
  • zkušenosti v rámci strategického nákupu, případně technický background, z výrobní společnosti
  • pokročilou znalost německého jazyka
  • orientaci v technické dokumentaci
  • výborné argumentační dovednosti a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • práci v prosperující a stabilní strojírenské společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční bonusy
  • firemní stravování
  • jazykové kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště: okres Blansko