MANAŽER ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti s vedením projektů? Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti, kde budete moci využít znalosti anglického jazyka? Je pro Vás kreativita důležitá a stereotypní práce Vás nebaví? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! MANAŽER ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ (OD 35 000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení, evidence a administrace projektů
  • komunikace a spolupráce v rámci celé společnosti
  • testování a hodnocení nových výrobků
  • reporting vedení a následně zákazníkovi
  • monitoring trhu a nových technologií

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou (obor ekonomie nebo marketing výhodou)
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s vedením projektů min. 3 roky (potravinářství velkou výhodou)
  • kreativitu, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • auto i k soukromým účelům
  • mobilní telefon, notebook
  • 25 dní dovolené, jazykové kurzy zdarma
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj