SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a ovládáte anglický jazyk? Chcete se podílet na zajímavých projektech a být součástí projektového týmu? Máte prezentační schopnosti a nebojíte se vyjednávat? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu do týmu na pozici: SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY (45 - 55.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Sledování kvality u dodávaného zboží a dílů
  • Příprava podkladů a účast na dodavatelských auditech
  • Reklamace případných nekvalitních dílů
  • Komunikace s dodavateli na denní bázi
  • Spolupráce s projektovým týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s dodavatelskými audity
  • Znalost systému managementu jakosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikační a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.