VEDOUCÍ ASISTENTKA TÝMU

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní typ člověka s pokročilou angličtinou? Máte reprezentativní vzhled a výborné prezentační a organizační schopnosti? Zvládáte více činností najednou? Chcete pracovat v IT společnosti? Pak neváhejte zaslat svůj životopis. Zahraniční společnost zabývající se tiskovými službami hledá novou posilu do týmu, a to na pozici VEDOUCÍ ASISTENTKA TÝMU (do 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění Office managementu
  • zajištění a organizace návštěv
  • fakturace a zpracování objednávek
  • práce s interním systémem firmy
  • organizace interních akcí (teambuilding, vánoční večírek)
  • tvorba reportů nadřízenému

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi na pozici alespoň 2 roky
  • pokročilou znalost anglického jazyka – minimálně úroveň B2
  • znalost MS Office, zejména MS Excel
  • pečlivého člověka, který ovládá multitasking
  • řidičský průkaz, sk. B

Co nabízíme?

  • práci v moderním IT prostředí
  • 23 dní dovolené
  • jazykové vzdělávání
  • 2 sickdays
  • možnost využití home office
  • místo výkonu práce: Brno