VEDOUCÍ ZAKÁZEK - KLADNO

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti v elektrotechnickém odvětví? Rádi byste vedli realizační tým a jednali se zákazníky? Hledáme Vás! Zašlete nám svůj životopis. Strojírenská firma ve Středočeském kraji hledá nového člena týmu na pozici: VEDOUCÍ ZAKÁZEK - KLADNO (45-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení zakázek a řízení realizačního týmu
  • Jednání se zákazníkami
  • Dohled nad technickým a cenovým plněním zakázek
  • Vedení dokumentace dle norem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro či strojní
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Anglický, nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost automatizovaných systémů
  • Samostatnost a kretivní myšlení

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Notebook a mobilní telefon
  • Zaměstnání v prosperující ryze české společnosti
  • Místo výkonu práce: Kladno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.