VÝROBNÍ MANAŽER S AJ

Neaktivní nabídka

100000 - 130000 Kč

mzdové ohodnocení

Chrudim

Nudíte se v současném zaměstnání? Hledáte nový impulz, novou výzvu, která Vás vytrhne z letargie? Víte, jak by měla fungovat automotive výroba? Mluvíte anglicky? Zvládáte stres a nebojíte se si prosadit svou? Napište! Máme pro Vás práci snů! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: VÝROBNÍ MANAŽER S AJ

Pracovní náplň

  • Koordinace chodu výroby
  • Zodpovědnost za podřízené
  • Hodnocení kvality práce
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Tvorba budgetu výroby

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na podobné pozici v automotive průmyslu
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Odolnost vůči stresu, silnou osobnost, loajálnost

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: okres Chrudim