SAP SPECIALIST - CO

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

Máte zkušenost na pozici SAP konzultanta v modulu CO? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti a dostal/a se tak k nejnovějším technologiím? Umíte programovat v ABAPu? Přihlaste se do výběrového řízení na pozici: SAP SPECIALIST(55-75.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Samostatná aktivace nových funkcí a podpora v oblasti CO
  • Podpora a školení uživatelů
  • Koordinace a práce na projektech
  • Implementace nových řešení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v IT
  • Znalost SAP modulu CO
  • Znalost Angličtiny na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s MS OFFICE 2013
  • Ochotu učit se novým věcem, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Možnost využití cizích jazyků
  • Osobní i profesní růst
  • Zajímavé a motivující ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.