SPEDITÉR S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte SŠ/VŠ vzdělání a bez problému komunikujete v anglickém jazyce? Jste komunikativní, organizačně schopná osobnost? Bez problémů ovládáte sadu MS Office a máte praxi v oblasti výběru dopravců a přípravy plánů nakládky? Chcete rozvíjet své schopnosti pod záštitou mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici SPEDITÉR S AJ.

Pracovní náplň

  • Příprava objednávek přepravy
  • Vyhledávání a výběr dopravců
  • Tvorba plánů nakládky vozidel
  • Koordinace průběhu dopravy
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi v oblasti spedice výhodou
  • Velmi dobrá znalost nástrojů MS Office
  • Organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni

Co nabízíme?

  • Zázemí prestižní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Cílové odměny
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji