VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Baví Vás konstruování a jste kreativní? Podíleli byste se rádi na vývoji součástek pro automobilový průmysl a ovládáte 3D konstrukční programy? Zašlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás! Společnost zabývající se výrobou pro automobilový průmysl hledá novou posilu do týmu na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR - AUTOMOTIVE (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj komponentů pro automobilový průmysl
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace přímo se zákazníky
  • Proaktivní zapojení do vyhodnocování zkoušek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost 3D konstrukčních programů
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Nadšení pro automotive
  • Praxe - podmínkou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • 13. a 14. plat
  • Firemní stravování
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!