ANALYTIK VÝROBY

Neaktivní nabídka

32000 - 48000 Kč

Baví Vás plánování a provádění analýz? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a chtěl byste pracovat na pozici ANALYTIK VÝROBY na Břeclavsku? Je vám blízký Excel a hovoříte anglicky? Tak to jste ten vhodný kandidát! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: ANALYTIK VÝROBY (32-48.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • provádění kalkulací kapacit ve výrobě
  • analýza stavu lidských zdrojů, materiálů, strojních kapacit
  • nastavování kontrolních mechanismů
  • tvorba forecastů a příprava podkladů pro tvorbu layoutů
  • analýza plánu potřeb a kapacit
  • vyhodnocování, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - technické, ekonomické zaměření výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • dobrou znalost Excelu, SAP
  • analytické a logické myšlení

Co nabízíme?

  • příležitost pracovat v mezinárodním týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní akce, závodního stravování
  • jazykové kurzy, profesní růst
  • místo výkonu práce: Břeclavsko