SENIOR KONSTRUKTÉR (45-55000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů či výrobních linek? Ovládáte jakýkoliv konstrukční program a anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní Automotive společnost, zaměřena na vývoj a výrobu automobilů, hledá do týmu konstruktérů nového parťáka na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Úprava stávajících strojů
  • Vývoj a tvorba nové výrobní linky
  • Konstruování v CAD
  • Spolupráce s týmem konstruktérů a výrobou
  • Dodržování stanovených termínů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství/automotive
  • Praxe na pozici konstruktéra
  • Zkušenosti s jakýmkoliv konstrukčním programem
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zodpovědného a samostatného člověka

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu v rozvoji - jazykové a vzdělávací kurzy
  • Možnost využít home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Možnosti ubytování

  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!