VÝVOJOVÝ TECHNOLOG - JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jste vysokoškolským absolventem a vyznáte se v materiálech nebo v chemii? Zajímá Vás prostředí automobilového průmyslu a domluvíte se anglicky nebo německy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní automobilová společnost hledá kolegu do týmu na pozici VÝVOJOVÝ TECHNOLOG - JUNIOR (30 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zavádění technologií do výrobního procesu
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Podílení se na vývoji nových technologií
  • Spolupráce s dalšími členy týmu
  • Spolupráce s projektovým manažerem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v technickém/chemickém odvětví
  • Praxi z technologického oddělení - výhodou
  • Praxi z automotive - výhodou
  • Angličtinu/němčinu na pokročilé úrovni
  • Zapálení pro obor, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • Možnost osobního růstu
  • Zajímavé finanční bonusy
  • Prostor pro uplatnění nápadů
  • Místo výkonu: okolí Liberce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.