KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

32000 - 37000 Kč

Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů? Láká Vás práce na nových projektech? Pokud máte dobrou znalost 3D konstrukčních programů, pošlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás. Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí jednoúčelových strojů, hledá novou posilu týmu na pozici: KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (32-37.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a zakreslení parametrů stroje v CAD systému
  • Aktivní spolupráce při tvorbě cenových kalkulací
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zodpovědnost za konstrukci v rámci projektu
  • Spoluúčast při stavbě prototypů a jejich testování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxe s CAD programy (Inventor výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnou a iniciativní osobnost
  • Ochotu k občasným cestám po Evropě

Co nabízíme?

  • Kreativní práci v neformálním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Možnost vycestovat po Evropě a USA
  • Jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Turnov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.