IT PODPORA

25000 - 30000 Kč

Chtěli byste se realizovat v dynamickém týmu v zázemí mezinárodní společnosti? Máte dobré komunikační schopnosti a chcete vytvářet technické zázemí pro tým a uživatele? Zašlete nám Vaše CV! IT PODPORA

Pracovní náplň

  • Technická podpora týmu a uživatelů
  • Řešení technických problémů
  • Starost o hardware (především tiskárny)
  • Práce s ticketovacím systémem
  • Zaškolování uživatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Chuť pracovat s HW
  • Orientace v systému Linux výhodou (Ubuntu)
  • Znalost sítí a síťových protokolů
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Jazykové a technické vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky
  • Mobilní telefon a notebook pro osobní využívání

  • Místo práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu