MANAŽER - LETECKÁ PŘEPRAVA, HOME OFFICE

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Máte již zkušenosti s pozicí obchodního manažera a praxi v prodeji alespoň 3 roky? Jste temperamentní osoba, která má perfektní vyjednávací schopnosti? Máte praxi s leteckou nebo námořní kontejnerovou přepravou? Angličtinu máte na pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní logistická společnost zaměřující se na kontejnerovou přepravu hledá novou posilu na pozici MANAŽER LETECKÁ PŘEPRAVA HOME OFFICE (max. 60 000 Kč)

Pracovní náplň

  • pravidelná návštěva klientů
  • zodpovědnost za svěřené teritorium
  • akvizice
  • práce s interním informačním systémem
  • určení obchodní strategie
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • ideálně SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v prodeji spedičních služeb min. 3 roky - podmínkou
  • znalost anglického jazyka podmínkou – min. úroveň B2
  • výborné organizační a prezentační schopnosti
  • vytrvalého a dravého člověka

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci, u které jsi pánem vlastního času
  • 20 dní dovolené
  • home office a služební cesty v rámci Moravy
  • mobilní telefon a notebook
  • automobil Škoda Octavia i k soukromým účelům