PROJEKTOVÝ INŽENÝR VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Baví Vás práce na projektech? Máte schopnost organizovat a pracovat i na dvou projektech současně? Pak pro Vás máme zajímavou a perspektivní pozici!!!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava a kompletace dokumentace k výběrovým řízením
  • zpracovávání specifikace a opravy na technologické zařízení
  • přebírání od dodavatelů stroje po opravách a ověřování splnění technických
    parametrů
  • spolupráce na realizaci nových technologických linek
  • kalkulaci nákladů
  • příprava reportů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v technickém směru
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • minimálně 3 roky praxe jako průmyslový / projektový inženýr
  • zkušenosti s řízením projektů (podle ISO 9001, TS 16 949)

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon/notebook
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Kadaň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.