.NET DEVELOPER- TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

80000 - 120000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi seniorním C# .NET vývojářem a máš zkušenosti s vedením menšího týmu vývojářů? Chceš se podílet na vývoji netradičního softwaru pro ovládání špičkových měřících přístrojů v oblasti průmyslové kvality, které dokáží změřit například obrysy, drsnost, tvary? Dorozumíš se k tomu Anglicky? Pokud ano, pak neváhej a posílej Tvoje CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj C# .NET aplikací v oblasti metrologie
  • Vývoj softwaru pro komunikaci mezi aplikací a FW měřících přístrojů
  • Implementace algoritmů
  • Podíl na návrhu architektury pro připravovaná SW řešení
  • Účast na celém cyklu vývoje nových aplikací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe v programování C# .NET
  • Zkušenost s vedením menšího kolektivu
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zkušenost s agilním vývojem vítána
  • Zkušenosti s real-time aplikacemi nebo algoritmy vítána

Co nabízíme?

  • 28 dní dovolené
  • Práce v příjemném, menším kolektivu
  • Práce na prestižních projektech
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Využití komunikace v angličtině
  • V případě zájmu možnost cestování

  • Lokalita: Praha - Pankrác

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.