VEDOUCÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste ekonomicky vzdělaní a dobře se domluvíte anglicky? Máte víceleté zkušenosti z pozice Hlavní účetní a zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Dobře se orientujete v účetnictví a daních? Umíte pracovat v SAP a MS Excel? Hledáte kariérní posun a uplatnění ve významné mezinárodní společnosti? V tom případě na nic nečekejte a ozvěte se, máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost! Významná mezinárodní výrobní společnost posiluje svůj tým a hledá lídra na pozici: VEDOUCÍ ÚČETNÍ (40-55 000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení finanční účtárny a podřízených pracovníků
  • komplexní zpracování českého účetnictví a daní
  • zodpovědnost za správnost připravovaných podkladů dle platné legislativy
  • příprava ročních účetních uzávěrek, výkazů a analýz
  • pravidelné reportování pro zahraniční centrálu

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • praxi na pozici Hlavní účetní/Vedoucí účetní min. 3 roky
  • aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost práce s MS Office (MS Excel) a SAP
  • komunikativnost, vůdčí schopnosti a spolehlivost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj