CNC SOUSTRUŽNÍK/FRÉZAŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní příležitost v zázemí stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu/frézky a orientujete se v technické dokumentaci? Nechybí Vám manuální zručnost? Pokud Vás láká práce na pozici CNC SOUSTRUŽNÍK/FRÉZAŘ v Brně, potom budeme rádi za Váš životopis! Silná strojírenská společnost sídlící v Brně hledá do svého týmu nové kolegy na pozici: CNC SOUSTRUŽNÍK/FRÉZAŘ (25-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha CNC stroje
  • volba technologického postupu
  • kontrola hotových dílů
  • nastavování dle technické dokumentace
  • dohled nad výrobním procesem

Co požadujeme?

  • praxi z výrobního prostředí
  • zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu/frézky
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost, technické myšlení

Co nabízíme?

  • technicky zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • firemní stravování
  • příspěvek na životní připojištění

  • místo výkonu práce: Brno