KONZULTANT PRO SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Slovensko

Zajímá Vás oblast ECM a chcete navrhovat softwarové řešení? Jste komunikativní člověk, kterého láká pracovat v zázemí úspěšné mezinárodní společnosti? Potom jste tím pravým kandidátem! KONZULTANT PRO SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ

Pracovní náplň

  • Analýza klientských potřeb
  • Zpracování vhodného softwarového řešení
  • Návrh struktury a koncepce dodávky řešení
  • Komunikace s klienty a prezentace navržených konceptů
  • Cestování v rámci Slovenské republiky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT nebo ekonomickém oboru
  • Orientace v oblasti SW řešení
  • Dobré prezentační dovednosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalosti z oblasti ECM velkou výhodou

Co nabízíme?

  • Propracovaný systém školení
  • Služební automobil pro soukromé využití
  • Mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days
  • Pružná pracovní doba

  • Místo výkonu práce: Bratislava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.