SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovarský kraj

Jste ekonomicky vzdělaní a máte analytické myšlení? Máte víceleté zkušenosti z pozice Samostatný účetní a dobrou znalost podvojného účetnictví a účetních standardů? Chcete práci, která Vám nabídne prostor pro aktivní užívání angličtiny a podporu v dalším vzdělávání se? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Významná výrobní společnost hledá odborníka na pozici: SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ (30-50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou
  • příprava měsíčních a ročních uzávěrek
  • příprava účetní metodiky, komunikace s úřady
  • zpracování daňových přiznání a podkladů pro daň z příjmu
  • spolupráce s daňovými poradci a auditory

Co požadujeme?

  • vzdělání ekonomického zaměření
  • víceleté zkušenosti z pozice Samostatný účetní
  • znalost účetních standardů a podvojného účetnictví
  • aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • pokročilou znalost práce s programem MS Excel

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • práci na HPP, 5 týdnů dovolené
  • podporu při odborném i osobním růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Karlovarský kraj (okres Sokolov)