SPECIALISTA KVALITY PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti s vedením projektů? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Úspěšná společnost zabývající se vývojem v automotive přijme nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA KVALITY PROJEKTŮ (50 - 70.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace projektů v oblasti automotive
  • Zodpovědnost za řádný průběh a výsledky projektů
  • Motivace projektového týmu
  • Provádění analýz
  • Kontrola a sledování budgetu, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Výborný technický background z oblasti automotive, elektro, IT
  • Pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Anglický jazyk (výborná znalost)

Co nabízíme?

  • Velice zajímavé platové ohodnocení
  • Mezinárodní prostředí firmy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.