TECHNIK BOZP S AJ

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

Jste absolventem střední nebo vysoké školy s praxí v oblasti BOZP a PO? Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat v přátelském kolektivu a moderním prostředí? Pak už stačí jediné! Zaslat svůj aktuální životopis na níže uvedený e-mail! Mezinárodní prestižní společnost Vám nabízí uvolněné místo na pozici: TECHNIK BOZP S AJ

Pracovní náplň

  • kontrola bezpečnosti na pracovišti
  • hodnocení rizik možného ohrožení zdraví
  • školení zaměstnanců v dané oblasti
  • preventivní opatření

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání, ideálně v oboru
  • praxi na podobné pozici
  • dobrou orientaci v oblasti BOZP a PO
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • možnost osobního i profesního růstu
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na životní pojištění
  • jistotu zaměstnání ve skvělém kolektivu

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.