TEAMLEADER SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

Máte zkušenosti na pozici mistra ve větší výrobní nebo logistické společnosti? Chcete pracovat pro společnost, která svým zaměstnancům nabízí zajímavé benefity a váží si jich? Chcete mít možnost se dále profesně posunout? Tak na nic nečekejte a zašlete mi svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, hledá novou posilu do svého týmu, na pozici: TEAMLEADER SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ (30-36.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu pracovníků na celé směně
  • Podílení se na výběru, školení a hodnocení zaměstnanců
  • Komunikace s vedením a reportování daných výsledků
  • Návrhy na zlepšování výrobního procesu a snižování nákladů
  • Příprava týdenního výrobního plánu a organizace směny

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě alespoň 2 roky
  • Odolnost vůči stresu a organizační schopnosti
  • Základní znalost angličtiny
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Svoz pro zaměstnance
  • Příspěvky na sport
  • Zázemí mezinárodní úspěšné firmy

  • Místo pracoviště: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.