APPLICATION SUPPORT

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Slovensko

Máte základní znalosti programování, ve kterých se chcete dále zlepšovat? Rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti a uplatňovali zde svoje zkušenosti? Zašlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme! APPLICATION SUPPORT

Pracovní náplň

  • Podpora uživatelů v oblasti CRM
  • Administrace platformy SharePoint
  • Testování vytvořených funkcí
  • Spolupráce v rámci týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Znalost MS SharePoint
  • Základní znalost programování v jazyce C#
  • Znalost MS Dynamics CRM výhodou

Co nabízíme?

  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Mobilní telefon a notebook pro osobní využívání
  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Bratislava, Banská Bystrica, Žilina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.