PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte uplatnění v mezinárodní výrobní společnosti sídlící v Jihomoravském kraji? Znáte nástroje štíhlé výroby, máte zkušenost s projektovým řízením a komunikativní úroveň angličtiny? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná strojírenská společnost, jednička ve svém oboru, právě obsazuje pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

    - Navrhování technických řešení
    - Zavádění a udržování principů štíhlé výroby
    - Podpora výroby
    - Komunikace s vedoucím výroby
    - Spolupráce na kontrole výrobní kvality

Co požadujeme?

    - VŠ případně SŠ v oboru strojírenství nebo elektrotechnika
    - Angličtina slovem i písmem
    - Orientace v nástrojích štíhlé výroby
    - Výhodou je znalost řízení projektů
    - Výborná úroveň používání MS Office
    - Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

    - Pružnou pracovní dobu
    - Vlastní závodní stravování
    - Příspěvek na penzijní připojištění
    - 25 dní dovolené
    - Podpora vzdělávání (jazykové kurzy, až 12 dnů volna na studium)
    - Možnost kariérního růstu a vedení vlastního týmu lidí
    - Další benefity vyplývající z kolektivní smlouvy