PROGRAMÁTOR C/C++

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se podílet na vývoji projektů pro letecký průmysl? Rádi byste využili své znalosti programování v C/C++ a vytvářeli systémy pro řízení letadel? Pak hledáme právě Vás! PROGRAMÁTOR C/C++

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj software v C/C++/Ada
  • Vývoj architektury a designu systéů pro řízení letu
  • Vývoj a testování aplikačního software
  • Spolupráce s dalšími mezinárodními týmy

Co požadujeme?

  • Minimálně bakalářský diplom v oblasti elektrotechniky nebo IT
  • Praktické zkušenosti s designem a vývojem aplikací v C/C++
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Silné analytické a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých dopravních projektech v zavedené mezinárodní společnosti
  • Balíček zajímavých zaměstnaneckých benefitů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Intenzivní využívání anglického jazyka

  • Místo výkonu práce: Brno