PROCESNÍ INŽENÝR - BEZ JAZYKŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte pozici Procesního inženýra ve výrobní společnosti a brání Vám jazyková bariéra? Máte technické vzdělání a praxi z výroby?

Pracovní náplň

  • Zajištění plynulé výroby
  • Zavádění nových výrobních procesů
  • Návrhy řešení technických a výrobních problémů
  • Tvorba dokumentace a pracovních postupů
  • Zaškolení pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický nebo německý jazyk - VÝHODOU
  • MS Office (Excel - pokročilá úroveň)
  • Praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • Znalost systémů SMED, Cmk, Kaizen, CI, nástroje kvality
  • Analytické schopnosti a řešení technických problémů
  • Samostatné a zodpovědné rozhodování rozhodovat

Co nabízíme?

  • Moderní zázemí rostoucí nadnárodní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky a závodní stravování
  • Příspěvky na dopravu a rekreaci
  • Odborná školení a jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu
  • Pracoviště: okres Chomutov