VÝROBNÍ PLÁNOVAČ S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Vystudovali jste střední nebo vysokou školu technického nebo ekonomického směru a máte praxi v oblasti plánování výroby? Umíte pracovat v Excelu na pokročilé úrovni a analytické myšlení Vám není cizí? Pak nám zašlete Váš životopis!

Pracovní náplň

  • vytváření plánů výroby, kapacitní plánování
  • sledování dostupnosti materiálu, kapacitní plánování
  • zajištění optimálních zásob, kontrola plnění plánu
  • pravidelná práce v Excelu a interním systému
  • spolupráce s dalšími úseky společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • praxi na pozici plánovače výroby minimálně 1 rok
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Excel – středně pokročilou znalost
  • zodpovědnost, spolehlivost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • odborné školení
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • firemní akce
  • poukázky na volnočasové aktivity
  • příspěvky na dětské tábory

  • Místo výkonu: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.