TECHNOLOG – LETECTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického zaměření a zvládnete si přečíst dokument psaný v angličtině? Hledáte novou pracovní výzvu? Máte již nějaké zkušenosti z oblasti letectví nebo zájem pracovat v této sféře? Pak už stačí jediné! Zaslat svůj životopis na níže uvedený kontakt. Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu Vám nabízí volné místo na pozici: TECHNOLOG – LETECTVÍ

Pracovní náplň

  • příprava pracovních postupů dle daných manuálů
  • plánování údržby letadel
  • kontrola letadel a vrtulníků
  • práce v MS Office – především v Excelu
  • příprava reportů a technické dokumentace

Co požadujeme?

  • dokončené středoškolské vzdělání, technický obor
  • schopnost číst technickou dokumentaci v angličtině
  • znalost práce na počítači – především Excel, Internet apod.
  • zájem o danou oblast
  • samostatnost, flexibilitu, schopnost rychlého rozhodování

Co nabízíme?

  • dobrou dostupnost hromadnou dopravou
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • nástup ihned
  • možnost kariérního růstu
  • odměny a bonusy dle zakázek

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.