BRUSIČ – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Jste vyučen jako obráběč kovů, brusič nebo nástrojař? Orientujete se v technické dokumentaci a jste manuálně zručný? Nevadí Vám práce na směny a chcete získat praxi u prestižní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící na Mělnicku, hledá do svých řad kandidáta na pozici BRUSIČ – ABSOLVETNT.

Pracovní náplň

  • Seřizování a korekce u brousícího stroje
  • Upínání obrobku
  • Výroba požadovaného dílu a kontrola kvality obrobku
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • Vyučení ve strojírenském oboru
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Chuť pracovat ve směnném provozu
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Závodní stravování
  • Roční prémie
  • Firemní paušály
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce je na Mělnicku