KOORDINÁTOR V ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte středoškolské vzdělání a zkušenosti s plánováním údržby? Jste komunikativní a organizačně schopný? Hledáte zajímavou práci a stabilního zaměstnavatele? Pokud jste na výše položené otázky odpověděli kladně, hledáme právě Vás na pozici: KOORDINÁTOR V ODDĚLENÍ ÚDRŽBY (30.-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • plánování výrobních kapacit a procesů
  • zodpovědnost za materiálové plánování ve výrobě
  • plánování údržbových prací
  • práce s interním informačním systémem
  • zpracování odpovídající dokumentace a reportů

Co požadujeme?

  • praxi s plánováním výroby/údržby
  • ukončenou SŠ
  • dobrou znalost MS EXCEL
  • anglický jazyk - min. mírně pokročilou úroveň
  • logické uvažování a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci ve stabilním zaměstnání
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou/sport/kulturu/volný čas
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvěk na stravování
  • příspěvek na dopravu

  • místo výkonu práce: okres Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.