ADMINISTRÁTOR SCCM (55. - 65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se správou SCCM? Orientujete se Microsoft technologiích? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti? Zašlete nám svoje aktuální CV ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa SCCM.
  • Zodpovědnost za software packaging a software deployment.
  • Vytváření instalačních balíčků a jejich deployment.
  • Výběr softwarového vybavení, testování, nasazování a péče o SW.
  • Rozvoj a zlepšování procesů.
  • Tvorba dokumentace.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření.
  • Zkušenost se správou SCCM.
  • Praxe v oblasti software packaging a software deployment.
  • Znalost skriptování pomocí VB, Batch, Powershell.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Zkušenosti s tvorbou standardů v oblasti aplikačního a SW vybavení.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené.
  • Mobil a PC k osobnímu využití.
  • Možnost profesního vzdělávání.
  • Pozice vhodná pro ženy i muže.
  • Příspěvky na stravování a pojištění.
  • Nové kanceláře v centru Brna.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.