OBCHODNÍK PRO ČR - PLASTAŘINA

Máte zkušenost s obchodní činností v plastařině, ideálně v oblasti TIER 1 a TIER 2? Pokud ano a chcete dělat jak KAM, tak akvizice, je pozice pro českou výrobní firmu přesně pro Vás! OBCHODNÍK PRO ČR - PLASTAŘINA

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • dohled nad zakázkami a jejich řešení se zákazníky
  • prezentace u zákazníků a distributorů
  • reporting a plnění obchodních plánů
  • služební cesty v rámci ČR, výjimečně SR

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
  • zkušenosti z obdobné pozice (plastařina, automotive)
  • anglický či německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení (fix + provize)
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování či závodní stravování
  • po roce týden dovolení navíc
  • kancelářské zázemí u Brna, region ČR