PERSONALISTA/THP PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici PERSONALISTA/THP PRACOVNÍk. Baví Vás práce s lidmi a je Vaše angličtina na pokročilé úrovni? Tak pak je tato pozice přímo pro Vás.

Pracovní náplň

  • práce na dílčích projektech v oblasti recruitmentu
  • aktivní komunikace s HR odděleními
  • tvorba a správa inzerce, vedení osobních pohovorů
  • testování jazykových a odborných znalostí uchazečů
  • poskytování poradenství uchazečům o zaměstnání
  • pravidelný reporting, vedení příslušné administrativy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • pečlivost, důslednost a samostatnost
  • Word, Excel, Internet - uživatelkou znalost
  • zodpovědný a proaktivní přístup k práci
  • ochotu pracovat v prostředí s vysokým pracovním nasazením

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • možnost profesního a odborného růstu
  • silného teamového ducha, přátelskost a motivaci
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • kvartální bonusy
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: Ústí nad Labem