HR KONZULTANT / JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Zajímáte se o oblast náboru? Domluvíte se anglicky a hledáte práci ve stabilní společnosti, která Vám poskytne zázemí a možnost dalšího kariérního růstu? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Největší ryze česká personální agentura obsazuje pozici: HR KONZULTANT / JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na dílčích projektech v oblasti recruitmentu
  • Aktivní komunikace s HR odděleními
  • Tvorba a správa inzerce, vedení osobních pohovorů
  • Testování jazykových a odborných znalostí uchazečů
  • Poskytování poradenství uchazečům o zaměstnání
  • Pravidelný reporting, vedení příslušné administrativy

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Pečlivost, důslednost a samostatnost
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Zodpovědný a proaktivní přístup k práci
  • Ochotu pracovat v prostředí s vysokým pracovním nasazením

Co nabízíme?

  • Práci v přátelském a týmovém kolektivu
  • Pozvolný proces zaškolení v oblasti náboru
  • Fixní mzdu + provize
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Služební telefon, notebook (i k soukromým účelům)
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a další bonusy
  • Možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!