MISTR V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

40000 - 46000 Kč

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Jste technicky zdatný a máte praxi ideálně ve strojařině? Máte pokročilou znalost anglického jazyka? Potom jste ten pravý člověk pro tuto pozici! Rozvíjející se společnost se zahraniční účastí zabývající se zakázkovou výrobou hledá do svého týmu kolegu na pozici: MISTR V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ (40-46.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu (operátoři, předáci)
  • Zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu a produktivitu dle výrobního plánu
  • Reporting výroby a neshod na svěřeném úseku
  • Kooperace s ostatními odděleními společnosti
  • Podílení se na optimalizaci pracovišť, procesů a výrobních postupů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s vedením osob
  • Angličtinu na pokročilé úrovni
  • Znalosti principů štíhlé výroby

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní, stabilní společnosti
  • Atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Obědy a nápoje zcela zdarma

  • Místo výkonu práce: 20 km západně od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.