JUNIOR JAVASCRIPT DEVELOPER (30 - 45 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco JavaScript nebo TypeScript? Využij tuto šanci a můžeš spolupracovat s opravdovými borci ze svého oboru a proto nám zašli svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vývoj front-endu webových aplikací
  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Komunikace se zákazníkem
  • Participace na vývoji beck-endu aplikace
  • Agilní přístup při práci v týmu

Co požadujeme?

  • Základní znalost JavaScript nebo TypeScript
  • Zkušenost s vývojem v C# .NET výhodou
  • Anglický jazyk výhodou ale ne podmínkou
  • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 13. plat, 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba, home-office
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Příspěvky na pojištění
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky

  • Lokalita: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.