JAVASCRIPT JUNIOR DEVELOPER

Hledáš práci, ve které uplatníš svůj potenciál? Baví Tě front-endový vývoj v JavaScriptu? Chceš pracovat s moderními technologiemi a mít přátelský kolektiv? Pak hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň

  • Vývoj webových aplikací v Javascriptu
  • Podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech
  • Řešení problému ke spokojenosti zákazníka
  • Zabývání se funkcionalitou produktu
  • Spolupráce s vývojáři a dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vývojem v JavaScriptu
  • Znalost HTML (ideálně HTML5), CSS
  • Angličtinu minimálně na úrovni technické specifikace
  • Znalost technologie TypeScript výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, čitelný kód

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě Cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Nové kanceláře
  • Nejmodernější technologie
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Příspěvky na pojištění

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.