FINANČNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do ekonomického týmu novou kolegyni/kolegu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Účtování dodavatelských a odběratelských faktur včetně ověřování správnosti a zpracování do systémů
  • Příprava a provádění plateb
  • Zpracování bankovních výpisů
  • Komunikace s lokálním finančním úřadem a auditory
  • Spolupráci s kolegy v rámci evropských zemí

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost účetních předpisů a principů daňové problematiky
  • Dobrou znalost MS Office
  • Smysl pro detail, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Práci v dynamickém a přátelském kolektivu
  • Firemní akce a školení
  • Firemní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.