SPECIALISTA MARKETINGU

Neaktivní nabídka

18000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Chcete se podílet na plánování, organizaci a realizaci marketingových aktivit u stále rostoucí společnosti? Máte hlavu plnou nápadů, jste kreativní osobnost a hledáte prostor, kde můžete své myšlenky uskutečnit? Pak hledáme právě Vás! Společnost se sídlem ve Zlíně právě posiluje svůj tým o pozici SPECIALISTA MARKETINGU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • výkon marketingových činností k podpoře prodeje, návrh možností propagace
  • administrativa spojená s jednotlivými projekty a kampaněmi
  • komunikace s externími dodavateli a partnery
  • tvorba obsahu pro online marketing
  • příprava a organizace veletrhů a propagačních akcí, účast na veletrzích
  • spolupráce s obchodním oddělení, oddělení výzkumu a vývoje, personálním oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti v oblasti marketingu výhodou
  • znalost práce na PC, především s grafickými programy
  • kreativní mysl a komunikativnost

Co nabízíme?

  • zázemí rostoucí společnosti
  • odměny za dobře vykonanou práci
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • možnost home office
  • místo výkonu práce: Zlín