REFERENT ODDĚLENÍ KVALITY – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření a láká Vás oblast kvality ve výrobní společnosti? Zvládnete se domluvit anglicky? Orientujete se v normách ISO 9001 nebo 14001? Jste nakloněn/a novým pracovním výzvám? Tak na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis! Hledáme totiž nového člena našeho týmu na pozici: REFERENT ODDĚLENÍ KVALITY – STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • příprava a kontrola dokumentů
  • kooperace při provádění auditů
  • plnění úkolů zadaných manažerem kvality
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby

Co požadujeme?

  • dokončené středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenosti v oddělení kvality
  • samostatnost, komunikativnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost kariérního růstu
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové