ODBORNÝ ASISTENT – DOPLŇKY STRAVY

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Rádi komunikujete s lidmi a domluvíte se bez problému anglicky? Orientujete se v databázích vědeckých publikací a máte organizační schopnosti? Hledáte stabilní práci a příjemný kolektiv? Ano? Tak nám napište, dáme Vám příležitost! Využijte této jedinečné příležitosti a ucházejte se o pozici: ODBORNÝ ASISTENT – DOPLŇKY STRAVY (OD 25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění kontroly obalů dle platné legislativy
  • vyhledávání odborných informací v různých zdrojích
  • zpracování prezentací pro odborná školení
  • zajištění organizace konferencí
  • úzká spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru farmacie/chemie/výživy lidí
  • znalost databází vědeckých publikací (např. PubMed)
  • komunikativní znalost angličtiny slovem a písmem
  • práci s MS Office na pokročilé úrovni (tvorba prezentací)
  • komunikativnost, organizační schopnosti a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • služební notebook a telefon
  • místo výkonu práce: Brno (Jihomoravský kraj)