JUNIOR INŽENÝR KVALITY - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Máš vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo oblast kvality? Orientuješ se v technické dokumentaci a láká tě pozice JUNIOR INŽENÝR KVALITY - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL? Rád komunikuješ v angličtině a chtěl bys nastartovat svou kariéru ve stabilní společnosti v západní části Jihomoravského kraje? Pak už nečekej a zašli mi svůj životopis! Výrobní společnost hledá v rámci rozšíření týmu nové kolegy na pozici: JUNIOR INŽENÝR KVALITY - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Realizace kvalitativních procesů nových projektů
  • Podílení se na zajištění kvality produktů
  • Podpora výrobních procesů, příprava dokumentace
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Účast při auditech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - obor Kvalita a kontrola jakosti, Procesní inženýrství
  • Alespoň teoretickou znalost nástrojů kvality
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Aktivní přístup, chuť učit se
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Závodní stravování a kafeterie

  • Místo výkonu práce: západní část Jihomoravského kraje