MRP CONTROLLER VÝROBY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osobnost s proaktivním přístupem k práci? Umíte logicky uvažovat a jste schopen/schopna pracovat s daty? Máte zkušenosti s efektivním plánováním materiálu s cílem plnit požadavky zákazníka? Máte zkušenost se zaváděním a kontrolou dat v logistice? Aktivně jste se účastnil/a konferenčních porad na pobočkách po celém světě? Znalost problematiky MRP Vám není cizí a umíte pracovat v ERP systému? Máte zkušenost s výrobní společností? Pak jste vhodným kandidátem na danou pozici. Největší výrobce mikroskopů hledá kolegu/kolegyni do týmu na pozici MRP COTROLLER VÝROBY

Pracovní náplň

  • zavedení a kontrola plánovaných dat
  • proces výběru nejlepší varianty toku materiálu a výše zásob
  • pravidelný reporting a rozbor materiálu
  • zavádění opatření
  • pravidelná práce s MRP
  • vedení týdenních porad

Co požadujeme?

  • ideálně SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technické zaměření
  • znalost ERP systému a MS Office na pokročilé úrovni
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni – denní komunikace
  • praxi 3 roky podmínkou
  • znalost problematiky MRP
  • proaktivní osobnost se schopností pracovat s daty

Co nabízíme?

  • smysluplnou práci v nadnárodní společnosti s moderními kancelářemi
  • jazykové kurzy
  • přizpůsobení platových podmínek a zákaznických benefitů
  • sportovní aktivity
  • podpora rozvoje a vzdělávání
  • místo výkonu práce: Brno