TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Vystudoval jste školu technického směru a máte praxi na pozici technologa? Jste technicky zdatný a dobře se orientujete v technologiích zpracování plastů? Hledáte novou příležitost na pozici TECHNOLOG ve Zlínském kraji? Chcete být součástí rostoucí společnosti? Tak už neváhejte a zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého technologického týmu nového kolegu na pozici: TECHNOLOG (30-38.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů a pokynů
  • návrh a realizace optimálních řešení
  • příprava materiálů a linek
  • kontrola náběhů výroby procesů v před-sériové a sériové fázi výroby
  • spolupráce s výrobou a údržbou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na pozici technologa alespoň 1 rok
  • zkušenosti z výrobní společnosti zaměřující se na plasty
  • znalost údržby strojů výhodou
  • technické myšlení
  • odolnost vůči stresu a týmového ducha

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí s příležitosti k rozvoji
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.