MANAŽER LABORATOŘE

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte chemické vzdělání a manažerské zkušenosti? Jste pečliví, samostatní a odolní vůči stresu? Setkali jste se ve své praxi s ICP a AAS? Potom hledáme právě Vás! Pro laboratorní sekci zajišťující analýzy kovů hledáme člověka na pozici: MANAŽER LABORATOŘE (OD 35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • řízení analytické laboratoře (analýzy kovů)
  • dohled na výkony, vzdělávání a motivaci podřízených
  • vypracování a ověřování analytických postupů pro metodu AAS
  • provádění složitých, nestandardních chemických analýz
  • administrativa spojená s chodem oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - analitická chemie
  • praxe v analytické laboratoři
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s řízením týmu pracovníků
  • znalost ICP a AAS techniky

Co nabízíme?

  • moderní prostředí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karty
  • příspěvek na penzijní/životní spoření
  • příspěvek na stravování/stravenky
  • místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.