TEAMLEADER KVALITY DODAVATELŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Jste odborníkem v oblasti dodavatelské kvality se zkušenostmi s vedením lidí a komunikujete plynule německým jazykem? Hledáte novou pracovní příležitost na Tachovsku? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu schopného kolegu/kolegyni na pozici: TEAMLEADER KVALITY DODAVATELŮ

Pracovní náplň

  • Řízení týmu inženýrů kvality
  • Prosazování kvalitativních požadavků firmy u dodavatelů
  • Analýza dodavatelských reklamací
  • Hodnocení dodavatelů, provádění auditů
  • Správná implementace nástrojů řízení kvality u dodavatelů
  • Vzorování dodavatelů dle PPAP a VDA2
  • Rozvoj systému kvality

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Podmínkou dobrou znalost němčiny (případně angličtiny)
  • Výhodou znalost oblasti automotive
  • Znalost norem kvality

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Práci na zajímavých projektech
  • 25 dní dovolené, sick days
  • Zajímavé finanční ohodnocení formou 13. a 14. platu
  • Penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvky na dopravu a další benefity

  • Lokalita: Tachovsko