OBCHODNÍ ZÁSTUPCE KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA (45-65.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

Jste člověk s velmi dobrým všeobecným přehledem v oblasti kancelářského vybavení a techniky? Baví Vás obchod a činnosti spojené s ním? Umíte najít řešení pro každého zákazníka a máte dobré komunikační i prodejní schopnosti? Pak hledáme právě Vás! Velkoobchodní dodavatelská společnost, která působí v oblasti kancelářské techniky s hlavním zaměřením na stroje a materiál pro konečnou úpravu dokumentů, hledá posilu do svého týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA (45-65.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky
  • analýza a porozumění požadavkům zákazníků
  • definice a koordinace zdrojů pro vytvoření nejlepšího možného řešení pro každého zákazníka
  • příprava a prezentace finální nabídky zákazníkovi
  • pomoc při smluvním dotažení obchodního případu
  • zodpovědnost za platební morálku zákazníků

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání (vysokoškolské výhodou)
  • víceletou praxi na obdobné pozici
  • obchodně orientované přemýšlení a orientaci na trhu kancelářské techniky a potřeb
  • schopnost prodávat přínosy/úspory a nacházet optimální řešení pro potřeby zákazníka
  • prezentační, prodejní a vyjednávací dovednosti
  • schopnost zaujmout, proaktivitu
  • pokročilou úroveň v anglickém nebo jiném jazyce výhodou
  • odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zázemí silné a dynamické společnosti
  • práci v efektivním prostředí s dobrým týmovým duchem
  • fixní finanční ohodnocení + provize a bonusy ze zisku
  • pracovní zázemí v Praze, ale i možnost homeofficu
  • firemní automobil (i pro soukromé účely)
  • flexibilní pracovní dobu
  • vlastní řízení časového harmonogramu
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: region Čechy