KOORDINÁTOR ZAKÁZEK – ELEKTRO

Neaktivní nabídka

33000 - 38000 Kč

Máte vzdělání elektro a rádi komunikujete s lidmi? Chcete vést vlastní zakázky a koordinovat práci projektantů a servisních techniků? Znáte okrajově PC sítě nebo průmyslové komunikace a chcete tyto znalosti rozšiřovat? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Česká a velmi úspěšná elektrotechnická společnost hledá kolegu na pozici: KOORDINÁTOR ZAKÁZEK – ELEKTRO (33 – 38.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Odborné zaškolení na pozici
  • Spolupráce s odděleními (projekce, servis)
  • Návrh a zpracovávání zakázek – investice, servis
  • Koordinace projekce a servisu u daných zakázek
  • Komunikace se subdodavateli
  • Rozšiřování znalostí v technickém oboru

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru elektro / IT
  • Práci v programu AutoCAD výhodou
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Vyhlášku č. 50 / 78 Sb. min. §5 podmínkou
  • Velmi dobré komunikativní dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Finanční odměny
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.